Поиск
Расширенный поиск

Главная О проекте Новости Статьи Дайджест Законы

Все статьи
Темы дня
Отраслевая политика
Грузопотоки
Рынки и компании
Машиностроение
Энергоресурсы
Происшествия
Морское пиратствоновости
законодательная база

Расп. КМУ №415-р от 29.04.2015 "О внесении изм. в приложение к расп. КМУ от 26 июня 2013 №466"Расп. КМУ №358-р от 15.04. 2015 г. "Об изм. классификации пункта пропуска через госграницу для морского сообщения "Ильичевский рыбный порт"Расп. КМУ от 08.04.2015 г. №315-р «О назначении Федорко И.П. замгенерального директора Госадминистрации жд транспорта Украины»

Подписка на рассылку  
Тема дня
02.05.2023 :: 16:18
УЗ у квітні 2023 р. наростила середньодобове навантаження вантажів на понад 20%

«Укрзалізниця» у квітні 2023 р. наростила середньодобове навантаження вантажів на 20,6% до квітня 2022 р. - до 360,5 тис. т. Показник навантаження квітня 2023 р. до березня знизився на 6%. Про це повідомляє прес-центр УЗ.

«Незважаючи на ситуаційне зниження обсягів перевезень у порівнянні з березнем 2023 р., очікуємо позитивний показник росту вантажних перевезень до минулого року. Зі свого боку робимо все, щоб повністю відновити експортні залізничні перевезення до країн Європи та компенсувати обсяги, що були втрачені через блокування та невизначеність щодо експортних та
транзитних вантажів, що прямують через ЄС», - наголосив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Так, у квітні 2023 р. зросло середньодобове навантаження стратегічно важливих вантажів: кам’яного вугілля - на 22% (до 68,3 тис. т), нафти і нафтопродуктів - на 27% (до 8,6 тис. т), чорних металів - на 25% (до 19 тис. т), будівельних вантажів - більш ніж удвічі (до 32,2 тис. т).

Середньодобове навантаження зернових вантажів у квітні 2023 р. зросло на 76% до квітня 2022 р., проте знизилось на 17% до березня поточного року з вищевказаних причин.

«Перевезення сільськогосподарських вантажів наразі бачимо пріоритетом у вантажній роботі, адже вже почався новий сезон посівної. Працюємо над поновленням експортних та транзитних перевезень і забезпечуємо безперебійну роботу на внутрішній мережі», - підкреслив член правління АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» на вимогу іноземних перевізників запровадила конвенційні обмеження на перевезення сільськогосподарських вантажів у напрямку Польщі до врегулювання ситуації. Проте згодом УЗ відновила перевезення української сільськогосподарської продукції на експорт залізничним транспортом для транзиту через територію Польщі, припинені з 15 квітня.

Відповідні відвантаження дозволено для наземного транзиту та для транзиту до морських портів Гданськ, Гдиня, Свіноуйсьце та Шецин. Наразі йде постійна робота над відновленням транзиту й експорту залізничним транспортом територією інших європейських країн.

Все темы дня >>>
Загрузка...
Загрузка ...


Для добавления комментариев необходимо зарегистрироваться!
авторизация | регистрация
Разработка и сопровождение: baev.kiev.ua
Все права защищены © Транспортный бизнес 2008-2024

Перепечатка материалов сайта в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции. Для интернет-изданий при перепечатке обязательна гиперссылка www.tbu.com.ua. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство "Українськi Новини", в каком-либо виде строго запрещено.

{DOWN}