Поиск
Расширенный поиск

Главная О проекте Новости Статьи Дайджест Законы

Все статьи
Темы дня
Отраслевая политика
Грузопотоки
Рынки и компании
Машиностроение
Энергоресурсы
Происшествия
Морское пиратствоновости
законодательная база

Расп. КМУ №415-р от 29.04.2015 "О внесении изм. в приложение к расп. КМУ от 26 июня 2013 №466"Расп. КМУ №358-р от 15.04. 2015 г. "Об изм. классификации пункта пропуска через госграницу для морского сообщения "Ильичевский рыбный порт"Расп. КМУ от 08.04.2015 г. №315-р «О назначении Федорко И.П. замгенерального директора Госадминистрации жд транспорта Украины»

Подписка на рассылку  
Тема дня
02.09.2022 :: 14:10
Обсяги вантажоперевезень у серпні зросли на 5% - «Укрзалізниця»

«Укрзалізниця» продовжує поступово нарощувати обсяги вантажних перевезень. У серпні 2022 р., за оперативними даними, перевезено майже 10,8 млн. т вантажів, що на 5% більше показника липня. Про це повідомляє прес-центр УЗ.

«5% росту - це ніби й небагато, та ми боремось за кожну тонну вантажу. Ми постійно працюємо над тим, щоб збільшувати експортно-імпортний потенціал залізниці. Будуємо нові ділянки, відкриваємо нові стики з сусідніми країнами, збільшуємо пропускну спроможність західних переходів», - зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

За його словами, суттєвий ріст спостерігається у перевезенні стратегічного вантажу - зерна (+42%), насамперед завдяки розблокуванню морських портів.

Також підросли і нафтопродукти (+3%), і будматеріали (+10%). «Трохи «просіла» залізна руда (-7%) та чорні метали (-10%), та тут причина зрозуміла: на жаль, продовжується падіння виробництва сталі у світі. А ось зниження перевезення вугілля на 10% мене реально тривожить», - резюмував О.Камишін.

Найбільший ріст фіксується в еспортних перевезеннях. Так, на експорт у серпні перевезено майже 3,5 млн. т вантажів, що на 14,7% більше показника минулого місяця. У внутрішньому сполученні перевезено 6,2 млн. т вантажів, на імпорт - майже 599 тис. т.

Все темы дня >>>
Загрузка...
Загрузка ...


Для добавления комментариев необходимо зарегистрироваться!
авторизация | регистрация
Разработка и сопровождение: baev.kiev.ua
Все права защищены © Транспортный бизнес 2008-2024

Перепечатка материалов сайта в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции. Для интернет-изданий при перепечатке обязательна гиперссылка www.tbu.com.ua. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство "Українськi Новини", в каком-либо виде строго запрещено.

{DOWN}