Поиск
Расширенный поиск

Главная О проекте Новости Статьи Дайджест Законы

Все статьи
Темы дня
Отраслевая политика
Грузопотоки
Рынки и компании
Машиностроение
Энергоресурсы
Происшествия
Морское пиратствоновости
законодательная база

Расп. КМУ №415-р от 29.04.2015 "О внесении изм. в приложение к расп. КМУ от 26 июня 2013 №466"Расп. КМУ №358-р от 15.04. 2015 г. "Об изм. классификации пункта пропуска через госграницу для морского сообщения "Ильичевский рыбный порт"Расп. КМУ от 08.04.2015 г. №315-р «О назначении Федорко И.П. замгенерального директора Госадминистрации жд транспорта Украины»

Подписка на рассылку  
Тема дня
01.12.2022 :: 20:17
О.Кубракова призначено віце-прем’єр-міністром з відновлення України - міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України

Олександр Кубраков очолить Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, яке буде створено на основі об’єднання Міністерства інфраструктури та Міністерства розвитку громад та територій. Відповідне рішення сьогодні ухвалила Верховна Рада України. Про це повідомляє портал КМУ.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вітаючи Олександра Кубракова з призначенням на посаду віце-прем’єр-міністра з відновлення України - міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України зазначив, що серед сфер його відповідальності буде інфраструктура та регіональний розвиток,
що дозволить більш системно підійти до планування процесу відновлення України.

«Посада віце-прем'єр-міністра - важливий сигнал і суспільству, і нашим партнерам, що відновлення вже сьогодні є нашим пріоритетом, і що відбудову треба починати прямо зараз. Об'єднання міністерств інфраструктури й розвитку громад та територій також дасть змогу покращити координацію у питаннях відбудови постраждалих від війни регіонів та походження найскладнішої в нашій історії зими», - зазначив Д.Шмигаль додавши, що О.Кубраков 1,5 року пропрацював Міністром інфраструктури в Уряді та детально розуміє наявні та майбутні виклики.

«Об’єднання Міністерства інфраструктури та Міністерства розвитку громад та територій має на меті досягнення однієї ключової цілі - підвищення ефективності виконавчої влади в питанні управління відбудовою. Об’єднане Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури матиме краще розуміння загальної картини руйнувань та потреби відновлення, що своєю чергою дозволить значно покращити цифрове управління відбудовою. Це важливо для громад, які мають розуміти, що відбувається з відновленням, і мають знати, що їхня позиція буде врахована, а думка почута.

Іншим важливим напрямком нашої роботи буде завершення уже розпочатих реформ в сфері будівництва. Спільно з народними депутатами, іншими міністерствами вже працюємо над ініціативами щодо цифровізації процесів будівництва, децентралізації в сфері містобудування та посилення відповідальності за порушення. Для мене велика честь бути частиною команди Президента, допомагати нашій армії, нашим людям, нашій країні в найскладніші часи в історії нашої країни», - прокоментував О.Кубраков.

За словами міністра, іншими пріоритетами роботи стануть завершення реформи децентралізації та впровадження політики енергоефективності.

Щодо сфери транспорту, то буде продовжено існуючий курс на ефективне та прозоре відновлення зруйнованого, розвиток логістики для українських експортерів та пошук моделей для інвестицій в інфраструктурні проекти на залізниці, в дорожньому та портовому господарствах, а також в авіа- та поштовій галузях.

Все темы дня >>>
Загрузка...
Загрузка ...


Для добавления комментариев необходимо зарегистрироваться!
авторизация | регистрация
Разработка и сопровождение: baev.kiev.ua
Все права защищены © Транспортный бизнес 2008-2024

Перепечатка материалов сайта в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции. Для интернет-изданий при перепечатке обязательна гиперссылка www.tbu.com.ua. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство "Українськi Новини", в каком-либо виде строго запрещено.

{DOWN}