Поиск
Расширенный поиск

Главная О проекте Новости Статьи Дайджест Законы

Все статьи
Темы дня
Отраслевая политика
Грузопотоки
Рынки и компании
Машиностроение
Энергоресурсы
Происшествия
Морское пиратствостатьи

15.03.2020 :: 06:56 / Андрей Старостин
Грузопотоки

Украина возобновила транзит нефти на север

Возобновленные закупки Беларусью нефти через Украину уверенно сойдут на нет только в одном случае - если в Минске решат сдать Москве белорусскую долю на рынках Европы02.05.2019 :: 12:18 / Андрей Старостин
Происшествия

Украинские порты могут принять отравленную нефть

«Транснефть» РФ проигнорировала заявления стран-транзитеров о больших убытках в результате масштабной аварии, и заявила, что поставки нефти в страны ЕС будут возобновлены со 2 мая[все] 2 3 4 5 6 7 следующие »  последние законодательная база

Расп. КМУ №415-р от 29.04.2015 "О внесении изм. в приложение к расп. КМУ от 26 июня 2013 №466"Расп. КМУ №358-р от 15.04. 2015 г. "Об изм. классификации пункта пропуска через госграницу для морского сообщения "Ильичевский рыбный порт"Расп. КМУ от 08.04.2015 г. №315-р «О назначении Федорко И.П. замгенерального директора Госадминистрации жд транспорта Украины»

Подписка на рассылку  
пресс-релиз Минтранссвязи для автоперевозчиков

                                                                        herb.jpg

                                             МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ`ЯЗКУ УКРАЇНИ

                                                                       ПРЕС-СЛУЖБА

тел.: 8 044 461-6530/25, факс: 8 044 461-6386

пр. Перемоги,14, м. Київ-135, 01135

web: www.mtu.gov.ua, e-mail: press@mtu.gov.ua

10 квітня 2008 року                                                               Інформація для ЗМІ

 

Мінтрансзв’язку просить автоперевізників не піддаватися на провокації

В мережі Інтернет з’явилася інформація про надання послуг з продажу дозвільних документів на міжнародні автоперевезення в країни Євросоюзу. Міністерство транспорту та зв’язку України уповноважене заявити, що така діяльність суперечить законодавству України та просить автомобільних перевізників не піддаватися на провокації.

Мінтрансзв’язку провело особисте розслідування подібних фактів. Як з’ясувалося, фірми заключають договір на суму 7500 тис. грн. щодо надання дозволів на міжнародні перевезення, отримання ліцензій та ін. Одним з пунктів договору виконавець зобов’язується отримати факсимільний лист за підписом заступника Міністра транспорту та зв’язку про реєстрацію та внесення у базу даних автоперевізника.

Відповідно до законодавства, дозволи на міжнародні автоперевезення надає виключно ДП «Служба міжнародних автомобільних перевезень» («СМАП») за розпорядженням Державного департаменту автомобільного транспорту (ДДАТ) та розподіляє за формулою з оприлюдненням в Інтернеті, що було зроблено до 31 січня 2008 року. Також повідомляємо, що резерви, які раніше існували та надавали змогу зловживанням, скасовані наказом Міністра транспорту та зв’язку Йосипом Вінським.

«Діяльність подібних фірм можна розцінити як провокацію та шахрайство. Їхня діяльність подібна до трастових компаній чи фінансових пірамід, які ошукали громадян по житлу та грошам. Ми попереджаємо автоперевізників не піддаватися на провокації та повідомляти про подібні факти. Зі свого боку ми будемо звертатися до правоохоронних органів», - заявив сьогодні, 10 квітня, журналістам Заступник Міністра транспорту та зв’язку України – директор департаменту автомобільного транспорту Леонід Сергієнко.

Міністерство транспорту та зв’язку вже звернулося до Генеральної прокуратури та інших правоохоронних органів з проханням розглянути вищезазначені факти. 

Мінтрансзв’язку згідно з законодавством не надає ніяких прав щодо виконання будь-яких функцій будь-яким компаніям, оскільки це – функції держави, і тому МТЗУ є компетентним органом при видачі дозвільних документів.   


 


Разработка и сопровождение: baev.kiev.ua
Все права защищены © Транспортный бизнес 2008-2020

Перепечатка материалов сайта в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции. Для интернет-изданий при перепечатке обязательна гиперссылка www.tbu.com.ua. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство "Українськi Новини", в каком-либо виде строго запрещено.

службы мониторинга серверов

{DOWN}