«Укрзалізниця» планомірно збільшує обсяг навантаження

«Укрзалізниця» в березні 2023 р. наростила середньодобове навантаження на 48,5% у порівнянні з березнем 2022 р. - до 385 тис. т. Цей показник також вище результату лютого 2023 р. на 4%. Про це повідомляє прес-центр УЗ.

«Одна з наших цілей - це вивести «Укрзалізницю» на беззбитковість, вантажні перевезення - головна стаття доходів. Тому приділяємо серйозну увагу цьому напрямку роботи. Поступово вирівнюємо ситуацію з навантаженням, незважаючи на блокаду морських портів та руйнування інфраструктури. Також постійно проводимо перемовини з вантажовласниками, іноземними партнерами для росту вантажоперевезень та розвитку логістики», - наголосив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Так, у березні 2023 р. позитивну динаміку показало середньодобове навантаження стратегічно важливих вантажів. Навантаження зерна збільшилось майже вчетверо (до 94,4 тис. т), кам’яного вугілля - на 24,3% (до 75,124 тис. т), нафти і нафтопродуктів - на 51% (до 12,6 тис. т.) у порівнянні з березнем 2022 р.

У порівнянні з лютим 2023 р. березень також має позитивну динаміку. Середньодобове навантаження кам’яного вугілля в березні 2023 р. у порівнянні з лютим виросло на 8%, нафти і нафтопродуктів - на 29,4%.

«Маємо позитивну динаміку росту навантаження за ключовими та стратегічними вантажами. Також докладаємо зусиль щоб цей ріст збільшувати щомісяця. На жаль, у березні просіло на 12,6% навантаження зерна, це було викликане повільною роботою морського зернового коридору», - зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.
Все права защищены © Транспортный бизнес 2008-2024

Перепечатка материалов сайта в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции.
Для интернет-изданий при перепечатке обязательна гиперссылка www.tbu.com.ua