Новий міст через річку Снов на Чернігівщині забезпечить пряме сполучення обласного центру з північними громадами - Новгород-Сіверським, Сосницею та Меною. Про це повідомляє прес-служба Мінвідновлення.
Споруджений міст - третій та найбільший з тих, що Агентство відновлення отримало від французької гуманітарної місії (CDCS). Збірна металева конструкція виготовлялась за індивідуальними параметрами у Франції. Там же на неї одразу нанесли шар дорожнього покриття.
Підготовчі роботи з монтажу мосту розпочались взимку. Проте вплинула на терміни природа - довелось чекати допоки спаде рівень води у річці. Для спорудження нового мосту також демонтували залишки зруйнованого бойовими діями, встановлювали опори та фундаменти.
Окрім цього, будівельники відремонтували під’їздні шляхи до мосту, встановили всі засоби для безпеки дорожнього руху.
Новий міст дозволить забезпечити стабільний рух вантажівок до Чернігова, адже тепер відсутня необхідність їхати в об’їзд 100 км замість 25 км та користуватись тимчасовою переправою.
Всі три мости, які Агентство отримало від CDCS, виготовила компанія Matière за індивідуальними параметрами. Їх конструкції спроєктовані на основі параментів зруйнованих переправ - 68, 34 і 23 метри завдовжки. Спорудження двох мостів вдалось виконати у лютому цього року на дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів.
Довідково. за час активних бойових дій у Чернігівській області у лютому - березні 2022 р. було зруйновано 27 мостових споруд. У тому ж році вдалось встановити більше 20 тимчасових переправ, щоб відновити транспортне сполучення в області. Наразі ж на Чернігівщині відновлено 5 мостів та встановлено 3 металеві модульні мости від французької гуманітарної місії. Також заплановано завершити роботи на 4 об’єктах у цьому році, ще на трьох - у 2024 р.
tbu.com.ua
Открыто движение по мосту через р.Снов на Черниговщине ©
Новый мост через реку Снов на Черниговщине обеспечит прямое сообщение областного центра с северными общинами - Новгород-Северским, Сосницей и Меной. Об этом сообщает пресс-служба Минвосстановления.
Сооруженный мост – третий и самый крупный из тех, что Агентство восстановления получило от французской гуманитарной миссии (CDCS). Сборная металлическая конструкция производилась по индивидуальным параметрам во Франции. Там же на нее сразу нанесли слой дорожного покрытия.
Подготовительные работы по монтажу моста начались зимой. Однако повлияла на сроки природа - пришлось ждать, пока упадет уровень воды в реке. Для строительства нового моста также демонтировали остатки разрушенного боевыми действиями, устанавливали опоры и фундаменты.
Кроме того, строители отремонтировали подъездные пути к мосту, установили все средства безопасности дорожного движения.
Новый мост позволит обеспечить стабильное движение грузовиков в Чернигов, ведь теперь нет необходимости ехать в объезд 100 км вместо 25 км и пользоваться временной переправой.
Все три моста, которые Агентство получило от CDCS, изготовила компания Matière по индивидуальным параметрам. Их конструкции спроектированы на основе параметров разрушенных переправ - 68, 34 и 23 м длиной. Сооружение двух мостов удалось выполнить в феврале этого года на дороге Р-69 Киев – Вышгород - Десна - Чернигов.
Справочно. За время активных боевых действий в Черниговской области в феврале - марте 2022 г. было разрушено 27 мостовых сооружений. В том же году удалось установить более 20 временных переправ, чтобы восстановить транспортное сообщение в области. На Черниговщине восстановлено 5 мостов и установлены 3 металлических модульных моста от французской гуманитарной миссии. Также планируется завершить работы на 4 объектах в этом году, еще на трех - в 2024 г.
tbu.com.ua