Україна та Азербайджан погодили квоту дозволів на міжнародні вантажні перевезення на 2024 р. ©

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України і Агентство наземного транспорту Азербайджану погодили квоту дозволів на міжнародні вантажні перевезення на 2024 р. Про це повідомляє прес-служба Мінвідновлення.

Рішення було прийняте під час засідання україно - азербайджанської Змішаної комісії про міжнародне автомобільне сполучення.

«Враховуючи зміни логістичних маршрутів до країн Азії та необхідність проїзду через територію Азербайджану як транзитним коридором, для нас важливо забезпечити українських перевізників достатньою кількістю дозволів. Я вдячний азербайджанським колегам за вирішення оперативних та довгострокових завдань. Завдяки плідній співпраці всі цьогорічні потреби наших міжнародних перевізників закриті», - повідомив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач.

Україна та Азербайджан на 2024 р. домовились про:

- збільшення універсальних дозволів на 88% для кожної країни;

- можливість обміну дозволами окремо для транзитних перевезень;

- надання дозволів для виконання нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

Загалом, квота для перевізників на наступний рік становитиме 11550 дозволів для кожної країни. З них - 6000 універсальних, 5000 - транзитних, 500 - на перевезення до та з третіх країн, 50 - універсальних дозволів для пасажирських перевезень.

Також було прийнято рішення про обмін у цьому році універсальною квотою дозволів у кількості 2000 штук.

Під час засідання комісії Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури ініціювало можливість лібералізації міжнародних вантажних перевезень між Україною та Азербайджаном. Сторони вивчать можливість запровадження такого механізму та нададуть відповідь у рамках роботи Змішаної комісії.

tbu.com.ua

 

Украина и Азербайджан согласовали квоту дозволов на международные грузовые перевозки в 2024 г. ©

Министерство развития общин, территорий и инфраструктуры Украины и Агентство наземного транспорта Азербайджана согласовали квоту дозволов на международные грузовые перевозки на 2024 г. Об этом сообщает пресс-служба Минвосстановления.

Решение было принято во время заседания украино-азербайджанской Смешанной комиссии о международном автомобильном сообщении.

«Учитывая изменения логистических маршрутов в страны Азии и необходимость проезда через территорию Азербайджана как транзитного коридора, для нас важно обеспечить украинских перевозчиков достаточным количеством дозволов. Я благодарен азербайджанским коллегам за решение оперативных и долгосрочных задач. Благодаря плодотворному сотрудничеству все потребности наших международных перевозчиков закрыты», - сообщил заместитель Министра развития общин, территорий и инфраструктуры Украины Сергей Деркач.

Украина и Азербайджан на 2024 г. договорились о:

- увеличении универсальных дозволов на 88% для каждой страны;

- возможность обмена дозволами в отдельности для транзитных перевозок;

- предоставлении дозволов на выполнение нерегулярных перевозок пассажиров автомобильным транспортом.

В общей сложности квота для перевозчиков на следующий год составит 11550 дозволов для каждой страны. Из них 6000 универсальных, 5000 - транзитных, 500 - на перевозки в и из третьих стран, 50 – универсальных разрешений для пассажирских перевозок.

Также было принято решение об обмене в этом году универсальной квотой разрешений в количестве 2000 шт.

В ходе заседания комиссии Министерство развития общин, территорий и инфраструктуры инициировало возможность либерализации международных грузоперевозок между Украиной и Азербайджаном. Стороны изучат возможность внедрения такого механизма и ответят в рамках работы Смешанной комиссии.

tbu.com.ua
Все права защищены © Транспортный бизнес 2008-2024

Перепечатка материалов сайта в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции.
Для интернет-изданий при перепечатке обязательна гиперссылка www.tbu.com.ua