У Парижі приземлився перший евакуаційний рейс з Нігеру

Перший літак з цивільними особами в рамках евакуації з Нігеру, влаштованої Францією, приземлився в паризькому аеропорту Шарль де Голль вночі з вівторка на середу. Як повідомляє «Укрінформ», про це передає Le Parisien.

«На борту літака Airbus A330 перебувають 262 особи, в т.ч. близько 12 немовлят», - заявила ввечері міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна. Вона також сказала, що майже всі пасажири є громадянами Франції, крім них, на борту були португальці, бельгійці, ефіопи й ліванці.

Додається, що вночі мав також приземлитися другий літак з французами, нігерійцями, німцями, бельгійцями, канадцями, американцями, австрійцями та індійцями на борту. Наразі уряд Франції запланував виліт чотирьох літаків для евакуації й сподівається завершити операцію до полудня середи.

Уряд Італії також вирішив евакуювати своїх громадян із Нігеру.

Зазначається, що евакуація французьких військовослужбовців, розташованих в Нігері, поки не передбачається.

Як повідомлялося, у Нігері група військових заявила про усунення від влади демократично обраного президента Мохамеда Базума та його уряду. Низка європейських держав, серед них і Україна, засудили державний переворот у Республіці Нігер.

Джерело: «Укрінформ»

 

В Париже приземлился первый эвакуационный рейс из Нигера

Первый самолет с гражданскими лицами в рамках эвакуации из Нигера, устроенной Францией, приземлился в парижском аэропорту Шарль де Голль ночью со вторника на среду. Как сообщает «Укринформ», об этом передает Le Parisien.

«На борту самолета Airbus A330 находятся 262 человека, в т.ч. около 12 младенцев», - заявила вечером министр иностранных дел Франции Катрин Колонна. Она также сказала, что почти все пассажиры являются гражданами Франции, кроме них на борту были португальцы, бельгийцы, эфиопы и ливанцы.

Добавляется, что ночью должен приземлиться второй самолет с французами, нигерийцами, немцами, бельгийцами, канадцами, американцами, австрийцами и индийцами на борту. В настоящее время правительство Франции запланировало вылет четырех самолетов для эвакуации и надеется завершить операцию к полудню среды.

Правительство Италии также решило эвакуировать своих граждан из Нигера.

Эвакуация французских военнослужащих, расположенных в Нигере, пока не предусматривается.

Как сообщалось, в Нигере группа военных заявила об отстранении от власти демократически избранного президента Мохаммеда Базума и его правительства. Ряд европейских государств, в том числе и Украина, осудили государственный переворот в Республике Нигер.

Источник: «Укрінформ»
Все права защищены © Транспортный бизнес 2008-2024

Перепечатка материалов сайта в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции.
Для интернет-изданий при перепечатке обязательна гиперссылка www.tbu.com.ua