Індія скорочує імпорт із РФії третій місяць поспіль у серпні до 1,57 млн. барелів за добу, найнижчого рівня з січня цього року. Як передає «Укрінформ», про це повідомляє Bloomberg.
За даними компанії Kpler, що спеціалізується на зборі даних про сировинні ринки, індійські нафтопереробники також скоротили поставки з Іраку, іншого головного постачальника, на 10% у серпні до 848000 барелів за добу.
Деякі з цих обсягів були замінені різким сплеском імпорту з Саудівської Аравії, який зріс на 63% за місяць до 852000 барелів за добу.
Зазначається, що cпоживання російської сирої нафти в Індії, третього у світі споживача нафти, різко зросло з минулого року, досягнувши піку в 2,15 млн. барелів за добу у травні, оскільки тоді нафтопереробники з різних країн змагалися за великі знижки на поставки.
Загальний імпорт сирої нафти в Індію, який у серпні знизився на 7% до 4,35 млн. барелів за добу, проте, швидше за все, зросте з жовтня, оскільки попит на продукцію в четвертому кварталі набиратиме темпів.
Джерело: «Укрінформ»
Индия третий месяц подряд уменьшает импорт российской нефти - Bloomberg
Индия сокращает импорт из РФ третий месяц подряд в августе до 1,57 млн баррелей в сутки, самого низкого уровня с января этого года. Как передает «Укринформ», об этом сообщает Bloomberg.
По данным компании Kpler, специализирующейся на сборе данных о сырьевых рынках, индийские нефтепереработчики также сократили поставки из Ирака, другого главного поставщика, на 10% в августе до 848000 баррелей в сутки.
Некоторые из этих объемов были заменены резким всплеском импорта из Саудовской Аравии, который вырос на 63% за месяц до 852000 баррелей в сутки.
Отмечается, что потребление российской сырой нефти в Индии, третьего в мире потребителя нефти, резко возросло с прошлого года, достигнув пика в 2,15 млн. баррелей в сутки в мае, поскольку тогда нефтепереработчики из разных стран соревновались за большие скидки на поставки.
Общий импорт сырой нефти в Индию, который в августе снизился на 7% до 4,35 млн. баррелей в сутки, однако, скорее всего, вырастет с октября, поскольку спрос на продукцию в четвертом квартале будет набирать темпы.
Источник: «Укрінформ»