ГП «Антонов» розширює виробництво безпілотників. Компанія диверсифікує свій основний бізнес із виробництва вантажних літаків у відповідь на російське вторгнення. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
Як зазначається в публікації, дрони, виготовлені та адаптовані в Україні, відіграють важливу роль у війні. Плани «Антонова» відповідають прагненню України стати глобальним центром дронів, чому сприяють інвестиції в сектор, який різко зріс з початку 2022 р.
Новий центр безпілотних літальних апаратів «Антонова» було відкрито «з метою розширення можливостей виробництва безпілотних систем та надання підтримки приватним виробникам безпілотних систем з погляду досвіду та послуг», йдеться у презентації «Укроборонпрому», який займається оборонним сектором України. Документ був представлений урядовцям у Вашингтоні у червні.
«Антонов» не відповів на запити про коментарі щодо центру та планів розширення сектора безпілотників. Представник «Укроборонпрому» відмовився від коментарів, пославшись на міркування безпеки.
Виробництво дронів тепер може підтримати аерокосмічні компанії, такі як «Антонов», які втратили великого клієнта РФію та зазнали значної шкоди від російських атак.
Хоча виробництво вантажних літаків продовжуватиметься, новий центр безпілотних літальних апаратів тепер може краще задовольняти військові потреби України та дати інженерам «Антонова» більше роботи, повідомило Reuters анонімне джерело, знайоме з планами «Антонова». Він відмовився назвати своє ім'я, оскільки плани «Антонова» щодо безпілотників ще не відомі широкому загалу.
Досвід «Антонова» в галузі вантажних літаків також може бути застосований до безпілотників дальньої дії, додало джерело, що дасть Збройним силам України можливість завдавати ударів углиб території РФії.
Новий центр «Антонов» пропонує послуги, що включають експериментальні аеродинамічні дослідження, створення повнофункціональних тренажерів для навчання операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та розробку стандартів компонентів, йдеться у презентації, де перераховано 26 функцій.
Джерело: РБК-Україна
ГП «Антонов» расширяет производство беспилотников
ГП «Антонов» расширяет производство беспилотников. Компания диверсифицирует свой основной бизнес по производству грузовых самолетов в ответ на российское вторжение. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на Reuters.
Как отмечается в публикации, дроны, изготовленные и адаптированные в Украине, играют немаловажную роль в войне. Планы «Антонова» отвечают стремлению Украины стать глобальным центром дронов, чему способствуют инвестиции в резко выросший с начала 2022 г. сектор.
Новый центр беспилотных летательных аппаратов «Антонова» был открыт «в целях расширения возможностей производства беспилотных систем и предоставления поддержки частным производителям беспилотных систем с точки зрения опыта и услуг», говорится в презентации «Укроборонпрома», занимающегося оборонным сектором Украины. Документ был представлен чиновникам в Вашингтоне в июне.
«Антонов» не ответил на запросы о комментариях по центру и планам расширения сектора беспилотников. Представитель «Укроборонпрома» отказался от комментариев, сославшись на соображения безопасности.
Производство дронов теперь может поддержать аэрокосмические компании, такие как «Антонов», которые потеряли крупного клиента РФ и понесли значительный ущерб от российских атак.
Хотя производство грузовых самолетов будет продолжаться, новый центр беспилотных летательных аппаратов теперь может лучше удовлетворять военные нужды Украины и дать инженерам «Антонова» больше работы, сообщил Reuters анонимный источник, знакомый с планами «Антонова». Он отказался назвать свое имя, поскольку планы «Антонова» относительно беспилотников еще не известны широкой общественности.
Опыт «Антонова» в области грузовых самолетов также применим к беспилотникам дальнего действия, добавил источник, что даст Вооруженным Силам Украины возможность наносить удары вглубь территории РФии.
Новый центр «Антонов» предлагает услуги, включающие экспериментальные аэродинамические исследования, создание полнофункциональных тренажеров для обучения операторов беспилотных летательных аппаратов (БПЛА) и разработку стандартов компонентов, говорится в презентации, где перечислено 26 функций.
Источник: РБК-Україна