Угорська авіакомпанія Wizz Air, найбільший лоукост-перевізник Центральної та Східної Європи, отримала свій перший літак A321neo, найбільший у сімействі лайнерів A320, зібраний на заводі у місті Тяньцзінь на півночі Китаю. Про це повідомляє CGTN, передає «Укрінформ».
Підприємство в Тянцзіні, відкрите компанією Airbus у 2008 р., стало першою конвеєрною складальною лінією комерційних літаків Airbus за межами Європи. За чотирнадцять років роботи Airbus Tianjin поставила на ринок понад 600 літаків.
У 2021 р. компанія оголосила про модернізацію складальної лінії в Тяньцзіні до виробництва Airbus A321, щоб задовольнити зростаючий попит авіаперевізників на цю популярну модель.
Літак A321neo наразі є найбільшим у сімействі пасажирських літаків A320 і здатний перевозити до 244 пасажирів.
Як повідомлялось, Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) прогнозує, що цього року світові авіакомпанії мають отримати майже $10 млрд. прибутку, у той час, як бізнес відновлюється після пандемії коронавірусу.
Джерело: «Укрінформ»
Авиакомпания Wizz Air получила первый Airbus, собранный в Китае
Венгерская авиакомпания Wizz Air, крупнейший лоукост-перевозчик Центральной и Восточной Европы, получила свой первый самолет A321neo, самый большой в семействе лайнеров A320, собранный на заводе в городе Тяньцзинь на севере Китая. Об этом сообщает CGTN, передает «Укринформ».
Предприятие в Тянцзине, открытое компанией Airbus в 2008 г., стало первой конвейерной сборочной линией коммерческих самолетов Airbus за пределами Европы. За четырнадцать лет работы Airbus Tianjin поставила на рынок более 600 самолетов.
В 2021 г. компания объявила о модернизации сборочной линии в Тяньцзине к производству Airbus A321, чтобы удовлетворить растущий спрос авиаперевозчиков на эту популярную модель.
Самолет A321neo является крупнейшим в семействе пассажирских самолетов A320 и способен перевозить до 244 пассажиров.
Как сообщалось, Международная ассоциация воздушного транспорта (IATA) прогнозирует, что в текущем году мировые авиакомпании должны получить почти $10 млрд. прибыли, в то время как бизнес возобновляется после пандемии коронавируса.
Источник: «Укрінформ»